Kredyt ratalny w Credit Agricole – czy warto?

kredyt ratalny credit agricoleKredyt ratalny w Credit Agricole to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie  kredytów ratalnych dostępnych w bardzo wielu sklepach stacjonarnych jak i internetowych. W dzisiejszym wpisie prześledzimy dokładnie jego ofertę i jedno znacznie odpowiemy na pytanie: czy warto skorzystać z kredytu ratalnego w Credit Agricole? 

Dostępność kredytu ratalnego w Credit Agricole

Kredyt ratalny w Credit Agricole dostępny jest w kilku tysiącach sklepów i punktach usługowo-handlowych na terenie całego kraju. W sklepach tradycyjnych spotkamy go pod nazwą LUKAS a w sklepach internetowych pod nazwą CA Ratylukas i caraty

Jaka kwota kredytu?

Jeśli chodzi o kwotę kredytu jaką możemy uzyskać to dzieli się ona na dwa progi. W przypadku sklepów stacjonarnych można uzyskać nawet do 30 000 złotych kredytu a w przypadku zakupów przez internet 10 000 złotych. Taka oferta pozwala nam dokonać naprawdę dużych zakupów pomimo tego, że nie możemy pod razu przeznaczyć na taki cel całej kwoty.

Kwotę kredytu możemy zwiększyć poprzez wzięcie go z osobą nam pokrewną.

Raty i czas…

Jeśli chodzi o raty to kredyt taki możemy rozłożyć nawet na 36 rat miesięcznych i co najważniejsze określić datę spłaty rat miesięcznych – dzięki temu możemy dopasować płatność do naszej wypłaty.

Czas w jakim otrzymamy środki na zakup to 24 godziny w przypadku zakupów przez internet i nawet 15 minut w przypadku sklepów stacjonarnych – to bardzo szybko. Wiele programów ratalnych nie oferuje tak szybkiego dostępu do gotówki.

Formalności przy kredycie ratalnym

Banku Credit Agricole wymaga minimum dokumentów w przypadku kredytu ratalnego. Jedynce co musimy ze sobą mieć to dowód tożsamości i ewentualne zaświadczenie potwierdzające nasze dochody – dzięki temu bardzo szybko i łatwo dostaniemy kredyt.

Odpowiadając na pytanie zadane na początku – TAK kredyt ratalny w Credit Agricole się opłaca. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *