Santander Consumer Bank kredyt ratalny – opinie o kosztach

raty santanderSą wakacje są potrzeby – doskonały czas żeby kupić rower, wymienić sprzęt domowy czy kupić nowe auto – ale co robić kiedy nie ma się na to wystarczającej sumy pieniędzy?

Doskonałym rozwiązaniem takich problemów jest kredyt ratalny i to właśnie dzisiaj skupimy się na ofercie jednego z największych banków Santander Consumer Bank. Omówimy krótko ofertę tego kredytu i skupimy się bardziej na jego kosztach – wszytko po to żeby pokazać wam czy warto zaciągnąć kredyt ratalny w Santander Consumer Banku.

Kredyt ratalny – oferta w Santander

Tak więc do głównych atutów tego kredytu bez wątpienia należy zaliczyć:

– kwota do 50 000 złotych,

– możliwość łączenia źródeł dochodu, w tym także dochodów małżonka,

– rozłożenie rat na max 36 miesięcy, szybka pozyczka

– brak konieczności wpłaty własnej,

– szybko i bez poręczycieli.

To jedne z najczęściej wymienianych korzyści kredytu ratalnego w Santanderze przez klientów w internecie. Dodatkowo warto wspomnieć, że kredyt ratalny dostaniemy nie tylko w Banku ale i w tysiącach punktów handlowych w sklepach w całym kraju. Warto sprawdzić to na stronie Raty w Santander.

Santander Consumer Bank kredyt ratalny – opinie o kosztach

Teraz przejdziemy do najważniejszej kwestii czyli kosztów, które dotyczą nas w przypadku zaciągnięcia kredytu ratalnego w Santanderze. A więc tak, biorąc pod uwagę ofertę to nie różni się ona za bardzo od ofert kredytów ratalnych innych banków – tak więc można swobodnie powiedzieć, że jest ok. Wyliczając koszty całkowite kredytu ratalnego na 15 000 złotych Santander ląduje na drugim miejscu wśród kredytów ratalnych – także bardzo dobra pozycja.

Opinie o kosztach możesz sprawdzić w internecie – tam jest wiele opinii. Streszczając je, ponad 75% opinii na temat kosztów kredytu ratalnego w Santanderze jest pozytywne. Nic  w sumie dziwnego jeśli kredyt ten stoi tak wysoko w rankingach kredytów ratalnych.

Podsumowując: kredyt ratalny w Banku Santander wypada bardzo dobrze w rankingach co potwierdzają dodatkowo pozytywne opinie o niskich kosztach uzyskania kredytu. Dlatego też jeśli potrzebujesz zakupić coś na raty to warto w tym celu skontaktować się z przedstawiciel Santander Consumer Banku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *